Ewellsold X11 X13 РК quadcopter РК летало резервни делови Главни Моторни А+Главни Моторни Б 8pcs /многу Бесплатен превозот
Ново

Ewellsold X11 X13 РК quadcopter РК летало резервни делови Главни Моторни А+Главни Моторни Б 8pcs /многу Бесплатен превозот

DEN 556.00
DEN 585.60

Во форма достапна за нарачката


X11 X13 РК quadcopter Главниот Мотор НА*4 PCS+Главни Моторни Б * 4pcs

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
x11 x13
РК Делови и Accs:
Моторс
Бренд Име:
Ewellsold
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери

Избор на купувачот