Автомобил Додатоци Карбонски Влакна & FRP Стаклени Влакна Задниот Браник со Кочница Светлина Одговара За 2013-2015 Q50 Eau РК Стил Задниот Браник
Ново

Автомобил Додатоци Карбонски Влакна & FRP Стаклени Влакна Задниот Браник со Кочница Светлина Одговара За 2013-2015 Q50 Eau РК

DEN 50352.00

Во форма достапна за нарачката


Детали :
Тоа ќе се испраќаат преку Воздушниот Транспорт,ве молиме внесете го името на аеродромот во близина на вас,ние ќе ги провери превозот цена со испорака компанија (не од врата до врата),Дека треба да ги собереш на стоки и царинење.Или да обезбеди детални адреса,ние ќе ги провери врата до врата такса.Ви благодариме!!!

Главните својства

Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
Infiniti Q50
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2013-2015
Материјал Тип:
Карбонски Влакна&Стаклени Влакна FRP
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Автомобил модел:
Q50

Избор на купувачот