30 Двор Ширина 0.7 Црна Шупливи Бран Tassels Форма Памук, Чипка Ткаенина Намали За DIY Булчински свадба Кукла Капа
Ново

30 Двор Ширина 0.7 Црна Шупливи Бран Tassels Форма Памук, Чипка Ткаенина Намали За DIY Булчински свадба Кукла Капа

DEN 636.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Опис Детали :
Тоа е добро за украсување на : јака, половината, ткаенината , појас, булчински ,слика рамки, фото албуми, капа, чевли, свадба перница, кукла облека, како и занает.
Ширина : околу 1.8 cm(0.7")
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 30yard чипка (1 двор = 36.6 инчен=91.4 см)

Главните својства

боја:
Црна
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
18mm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Бренд Име:
DRtrade
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот