KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35594 Унгарија 43M Truddy III (B43) Метален Карбид за Светлина Автомобил Реновирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35594 Унгарија 43M Truddy III (B43) Метален Карбид за Светлина Автомобил Реновирање

DEN 1658.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
светлината резервоар
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот