KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35387 Кина 96A главната битка резервоарот страна здолниште да се трансформира метал гравиран делови
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35387 Кина 96A главната битка резервоарот страна здолниште да се трансформира метал гравиран делови

DEN 1488.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот