DOMI Латекс Длабоко Грло Гумени Устата Замолчени Возрасни Секс Производ во BDSM Ропство Обука Секс Играчки
Ново

DOMI Латекс Длабоко Грло Гумени Устата Замолчени Возрасни Секс Производ во BDSM Ропство Обука Секс Играчки

DEN 1036.00
DEN 1218.72

Во форма достапна за нарачката

Латекс Длабоко Грло Гумени Устата Замолчени Возрасни Секс Производ во BDSM Ропство Обука Секс Играчки Категорија : Секс производВозрасни Игра Устата Замолчени Материјал : СТП,Латекс Големина : Ajustable Боја : Црна Намена : За Парови Пакување : Безбедност и Тајност
За Испорака : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. За Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување). Наплата & Враќање : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. За Повратни Информации : 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Главните својства

Број На Модел На:
DMA542
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
DOMI
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот