2017 Нова Жешка Ретро Врежан Двојно-на чело на Жените Појас Европски и Американски Игла Тока Високо-квалитетни Појас Моден Викенд Диви
Ново

2017 Нова Жешка Ретро Врежан Двојно-на чело на Жените Појас Европски и Американски Игла Тока Високо-квалитетни Појас Моден Викенд

DEN 308.00
DEN 604.32

Во форма достапна за нарачката


Име на производ Ретро оформена личност појас Материјал имитација на кожа Стил на Личноста, модниот Бренд Број Bestybt Боја на Злато,Сребро Забелешка : Вештачки грешки во мерењето 1-3 CM е нормално.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 -7days www.dhl.com EMS Околу 3 -7 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена www.17track.net/Index En.html e Packet Околу 7 -15 дена www.usps.com Продавачот за Испорака Метод За 7 -15 дена www.4006877805.com/EN/ Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Главните својства

Појас Должина:
110cm
Бренд Име:
bestybt
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
PU
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
2.5 cm
Број На Модел На:
YBT71001
Тип На Објект:
Појаси
Материјал:
имитација на кожа
Clasping на начин:
Тока
Боја:
Злато врежан двојна глава тока, сребро врежан двојна глава тока, злато

Избор на купувачот