Висок Квалитет На Бебе Девојка Момчиња Тексас Rompers Лето Новородено Бебе Облека Дете Секојдневен Jumpsuit Деца Фармерки Комбинезони Roupas
Ново

Висок Квалитет На Бебе Девојка Момчиња Тексас Rompers Лето Новородено Бебе Облека Дете Секојдневен Jumpsuit Деца Фармерки Комбинезони

DEN 753.00
DEN 1003.20

Во форма достапна за нарачката

Големина Должина Биста*2 Ракав Хип*2 За висина на Дете ни големина 66 51cm 28cm 26cm 29cm 50-66cm =0-3М 73 55cm 29cm 28cm 30cm 60-73cm =3-6 M 80 59cm 30cm 30cm 31cm 65-80см =6-9 M 90 63cm 31cm 32cm 32cm 75-90cm =9-12М 100 67cm 32cm 34cm 33cm 90-100cm =12-24 M
Тоа може да отвори crotch, Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешки
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде
привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Услуга
4-7 работни дена dhl
4-7 работни дена fedex
Од 3-7 работни дена Sf
за 30 работни дена или повеќе Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
за 7-15 работни дена e Packet
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивниот
оригиналниот статус. Контактирате за Ако имате било какви прашања ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори веднаш штом е можно,ви благодариме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ви благодариме!

Главните својства

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
пет димензии

Избор на купувачот