Ewellsold X101 РК quadcopter РК летало резервни делови 7.4 V Li-po батерија ѕид полначот Бесплатен превозот
Ново

Ewellsold X101 РК quadcopter РК летало резервни делови 7.4 V Li-po батерија ѕид полначот Бесплатен превозот

DEN 345.60

Во форма достапна за нарачката


x101 РК quadcopter ѕид полнач

Главните својства

боја:
110V, 240V
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Бренд Име:
Ewellsold
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Број На Модел На:
X101
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
Вредност 10
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS

Избор на купувачот