AC250V 10Amp Еден Итни Стоп им Помогнам на Копчето Префрлате
Ново

AC250V 10Amp Еден Итни Стоп им Помогнам на Копчето Префрлате

DEN 210.24

Во форма достапна за нарачката

Точка Име Итни Стоп Притисни Switch Акција Тип Latching Контакт Тип 1 НК Напон AC 250 V 10 A Копчето Дијаметар 13mm/0.5" Димензии 40 х 13mm/ 1.6" x 0.5"(H*D) Материјал Пластика и Метал Главната Боја Црвена, Зелена, Сребрен Тон Пакет Содржина 1 x Итни Стоп се Префрлите
Опис : прекинувачи се структурирани compactly и управувани брзо и нежно. Може да се користат за контрола на електромагнетни стартер, контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.

Главните својства

сертификација:
CCC
Гаранција:
/
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
/
Карактеристики:
/
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на купувачот