НОВИ Пристигнување 4N.М 1.2 KW 3000RPM 110mm 110ST AC Серво Мотор 110ST-M04030 + AC220V Серво Возачот + 3meter Кабел Целосно Мотор за Полнење
Ново

НОВИ Пристигнување 4N.М 1.2 KW 3000RPM 110mm 110ST AC Серво Мотор 110ST-M04030 + AC220V Серво Возачот + 3meter Кабел Целосно

DEN 14070.00
DEN 14810.88

Во форма достапна за нарачката


НОВИ Пристигнување 4 N.М 1.2 KW 3000 RPM 110mm 110 ST AC Серво Мотор 110 ST-M04030
+ AC220 V Серво Возачот + 3meter Кабел Целосно Мотор за Полнење
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : 110 ST-M04030 Серво Мотор + Возачот
Напон : 220 V
Моќност : 1.2 KW
Вратило дијаметар : 19mm
Прирабница За Инсталација : 110 * 110
Номинална брзина : 3000rpm
Номинална вртежен момент : 4 N.М.
Големина на : 50 * 45 * 30 CM
Тежина : 9.5 KG
Јачина на звук : 13.5 KG
Вклучуваат :
4 N.М, 1.2 KW, 3000 вртежи во минута Серво Мотор * 1pc
Вози * 1pc
Енкодер линија * 1pc (3 m)
Мотор линија * 1pc (3 m)
25-pin паралелно port конектор * 1pc
Може да се прилагоди 380 V, ако треба, ве молиме контактирајте со нас

Главните својства

сертификација:
CE
Тип:
Серво Мотор
Бренд Име:
ZJMZYM
Излезна Моќност:
1.2 KW
Фреквенција:
50Hz
Фаза:
Три-фаза
Број На Модел На:
110ST-M04030
Заштита На Функција:
Други
AC Напон:
220v
Ефикасност:
Други
Број На Производ:
FH187
Име:
110ST-M04030 Серво Мотор + Возачот
Напон:
220V
моќност:
1.2 KW
Вратило Дијаметар:
19mm
прирабница инсталација:
110 * 110
номинална брзина:
3000RPM
Номинална Вртежен Момент:
4N.М.
Големина:
50 * 45 * 30CM
Тежина:
9.5KG

Избор на купувачот