SISHION Розова Црвено Црн 50-тите Гроздобер Облека Polka Точки Секојдневен Партија Завој Ретро Рокабили Замав Жените Летни Фустани VD0087
Ново

SISHION Розова Црвено Црн 50-тите Гроздобер Облека Polka Точки Секојдневен Партија Завој Ретро Рокабили Замав Жените Летни Фустани

DEN 1607.52

Во форма достапна за нарачката


Напомена : Pettcoat не е вклучена, ако сакате да купите petticoat, ве молиме или на овој линк :

50-тите 60-тите години Ретро Гроздобер Замав Точки Краток Партија Облечи ( Без Petticoat)
Фустан тип : Ретро Рокабили;
Материјал : Памук;
Боја Опции : Розова Сино Бела Црна, Црвена Розова ;
Големина Опции : S, M, L, XL, XXL;
Големина Информации :
Големина (CM)/Тежина (КГ)
1. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат. Ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме оставете порака за да ми каже вашата тежина и височина, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина!
2. Имате најмногу 7 дена од денот на приемот да побара наплата или размена за нов еден во случај ако добиете дефектен производ.
3. Вашите задоволства и позитивни повратните информации се многу важни за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратните информации.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Шаблон Тип:
Dot
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Декорација:
Обвиткан
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Број На Модел На:
VD0087
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Sishion
Материјал:
Памук
Гроздобер Облека Материјал :
100% Памук;
50-тите 60-тите години Фустан Големина :
S, M ,L, XL, XXL, Плус големина;
Жените Партија Се Облекуваат Сезона :
Лето Есен Пролет;
Памучен Фустан Шема :
Polka Точки;
Жените Летен Фустан Во Боја:
Пинк Црвено Бела Црна, Сина, Виолетова
1950-тите 1960-тите години Жените Лето Облечи Стил:
Гроздобер;
Sleeve:
Без ракави, Чипка Назад;
Мода Обичните Модел Се Облекуваат:
Една линија;
Боја Стил:
Контраст Боја

Избор на купувачот