Исклучителна вол рог портрет Дама автомобил парфем Черепот климатизација стил декорација автомобил на воздух два Парфеми 100 Originais
Ново

Исклучителна вол рог портрет Дама автомобил парфем Черепот климатизација стил декорација автомобил на воздух два Парфеми 100

DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Автомобил Украси
Име На Модел:
00254
Објектот Должина:
32mm
Објектот Ширина:
0mm
Објектот Висина:
57mm
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Волумен:
1 buc
Специјални Функции:
Автомобил парфем
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Обликот:
слика

Избор на купувачот