DeDing Фабрички Цени продажба Топла Продажба Стилски мала Тежина Удобно Мажи Жени TR90 Правоаголна Јасно Леќа Наочари DD1111
Ново

DeDing Фабрички Цени продажба Топла Продажба Стилски мала Тежина Удобно Мажи Жени TR90 Правоаголна Јасно Леќа Наочари DD1111

DEN 535.20

Во форма достапна за нарачката

De Ding Фабрички Цени продажба Топла Продажба Стилски мала Тежина Удобно Мажи Жени TR90 Правоаголна Јасно Леќа Наочари DD1111
Купи еден ќе добиете :
а очила случај
на микрофибер очила платно
Compre um voce obtera : uma caixa де vidros um pano де vidros Црна Сини очила рамки Црна, Виолетова наочари рамки Црвено Желка наочари рамки Браун Желка наочари рамки
Пакет :

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DEDING
Број На Модел На:
DD1111
Објектот:
наочари додатоци
Рамка Материјал:
TR90
рамка боја:
Црна, Сина,Црна, Виолетова,Црвена Желка,Браун Желка
Големина:
54mm-17mm-138mm
Употреба:
Мажи Жени бизнис оптички очила рамка
За:
Читање состанок возење проучување на работа и играње
Одговара за лицето форма:
Тркалезно лице,долго лицето,овална лице,плоштад лице
Леќа:
јасно леќа

Избор на купувачот