1Kilo Премиум Лаванда Исушени Цвеќиња Чај Билни Sachet Перница 1000g БИЛКА ЧАЈ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ
Ново

1Kilo Премиум Лаванда Исушени Цвеќиња Чај Билни Sachet Перница 1000g БИЛКА ЧАЈ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ

DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


СТАВКА ОПИС И ПАКУВАЊЕ ГОЛЕМИНА : Премија Одделение Сушени Лаванда Цвеќиња - Lavandula Достапен во следниве големини 50g 100g, 250g, 500g и 1kg
НАМЕНЕТИ за УПОТРЕБА : Чај Потпури Бања Бомби(fizzies) Сапуни екстракти

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Перат Маска
Функција:
Анти-Стареењето,Навлажнувачки,Пигментацијата Пенкалата,Белење
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
Лаванда
НЕТО-WT.:
1000g
Формулирањето:
кал
Број На Модел На:
Други
Чај тип:
Лаванда
Место на Производство:
Кина Копното
is_customized:
Yes

Избор на купувачот