1KG ОЕМ Бел Чај Бисер на Лицето Маска Moisturzing Белење Заличи на Ѕвонење флеки Салон за Убавина Опрема 1000ml
Ново

1KG ОЕМ Бел Чај Бисер на Лицето Маска Moisturzing Белење Заличи на Ѕвонење флеки Салон за Убавина Опрема 1000ml

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Нето Тежина : 1000 ml (1 кг)
Истечен Датум : 3 Години
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата.
Погоден за : секој тип на кожа
Ефект :
Ефикасност : 1 белење бледо место
Белење, се елиминира појава на акни, пеги, брчки, грубост на кожата, белење, за да се зголеми боја, младите се движат.Нема потреба да се исплакнете го.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.
Бисери со голем број на други благородни убавина витамин рафинирани, но стане, за брчки и темни дамки, пеги, мозолчиња, акни, whelk имаат магиска сила, со функции на отпорност на ув зрачење.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Женшен содржи состојки, одамна е призната за човечка кожа убавина со специјални ефекти, може да се промовира кожата убава, добра capillary циркулацијата на крвта, и навистина може да се елиминира брчките, мозолчиња, акни, акни, темни дамки, пеги.Следниот ден вие ќе дознаете дека кожата е многу навлажнувачки. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате.
4 : блок дефект гол шминка
Со светла боја на кожата, додадете рамнотежа маснотии "вода coagulation светла дел", направи кожата рамномерно избелуваат, дистрибуирани преку burnish чувство, направи трајни облека, шминка изглед и текстура светло светла и удобна.
Употреба : По чистењето на лицето, се преземе соодветна количина се применуваат на лицето.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Не само што може да се користат, наместо на викимедија, и не му наштети на кожата, белење.
Ефектот 2 : нежна кожа брчки
Одлична навлажнувачки ефект. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Перат Маска
Функција:
Навлажнувачки
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
бел чај ,хијалуронска киселина,бисер
НЕТО-WT.:
1000ml
Формулирањето:
кал
Број На Модел На:
1KG КОЖАТА

Избор на купувачот