Мажите s водоотпорен тактики evection knapsack ранец мултифункционален отворено маскирна армија навивачи најлон спортска торба 30L да 40L
Ново

Мажите s водоотпорен тактики evection knapsack ранец мултифункционален отворено маскирна армија навивачи најлон спортска торба

DEN 1298.00
DEN 1828.32

Во форма достапна за нарачката


Адвокатско водоотпорен тактики ранец evection knapsack ранец мултифункционален отворено маскирна армија навивачи најлон спортска торба
Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. Со цел да се добијат вид надвладее, ние ќе ги направи најголемите напори за да го усогласи производ
боја, грешка на минимум. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако не't добивате нашиот одговор,pleasekindly повторно да ви испрати е-маил и ние ќе ви одговори да што побрзо.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. Испратете ни e-mail, или можете да ни даде порака во
Aliexpress, испрати писмо. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат среќно.

Главните својства

Капацитет:
30 - 40L
Функција:
Натоварени стоките
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
lsy7880
Бренд Име:
D5Column
Тип На Објект:
Ранци
ранец мажи:
oxford ранец
Лаптоп Ранец:
спорт подигаат ранец
воена тактичка ранец:
Пешачење ранец
molle ранец:
големи голем капацитет ранец
назад пакет:
Најлон Спорт Свитлива Ранец
најлон торба:
Кампување ранец
mochilas militares:
Училиште Кеси
Големина:
49*36*20cm
боја:
зелена,црна,каки,маскирна

Избор на купувачот