Нови Пристигнување 2018 Пролет Лето Жените О Вратот Долги Ракави Beaded Комбинација Елегантна Линија Пистата Фустани 3 Бои Плус Големини
Ново

Нови Пристигнување 2018 Пролет Лето Жените О Вратот Долги Ракави Beaded Комбинација Елегантна Линија Пистата Фустани 3 Бои Плус

DEN 2978.00
DEN 3504.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Дама Милано
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Beading
Број На Модел На:
XZ227
Материјал:
Полиестер,Свила
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на купувачот