ZANABIL 24K Златна Маска Прав Активни Злато Кристал Колаген Бисер во Прав Лицето Маска на Лицето Луксузни Спа Третман за Нега на Кожата Белење
Ново

ZANABIL 24K Златна Маска Прав Активни Злато Кристал Колаген Бисер во Прав Лицето Маска на Лицето Луксузни Спа Третман за Нега

DEN 784.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


24 K Златна Маска Прав Активни Злато Кристал Колаген Бисер во Прав Лицето Маски Луксузни Спа Третман за Нега на Кожата Анти-Стареењето Белење 300 G
100% Сосема Нов, со Бесплатен Превозот Карактеристики : Состојба : Сосема Нов и Никогаш не се користи со печат пакет Количина : 1pc маска (300g) + маска алатка Големина : 300g. Карактеристики на производот 24k Злато Лице во Прав Маска 300g. Користете го 2 до 3 пати неделно. Таа има подобар ефект да се меша со млеко и мед. Производот се тестирани од страна на GMP и ISO9002y Состојки : 24 K активни злато,колаген,Амино киселини ,Бисер во прав,белење фактор,vegetal полен,ХА,arbutin. Efficieny 24 K легални злато replenishes белење на енергија во кожата,и ефикасно да се зголеми сјај,и да ја направат кожата влажна,бела,јасно и тендер наместо досадна. Ефикасно ја испорача есенции длабоко во кожата со златен прав,избелуваат и придавам влогови на кожата,промовирање на микроциркулацијата,се распаѓаат и се отстранат меланин,балансот на масло и вода и да ја одржувате кожата млада,lustrous и фирма. Насока По чистење на лицето,се меша со бистра вода,рамномерно се прошири тоа на лицето,исплакнете го со бистра вода 15-20 минути подоцна.Користете го 2 до 3 пати неделно.Таа има подобар ефект да се меша млеко и мед.

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Бренд Име:
ZANABILI
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
Земја/Регион на Производство:
Кина
Формулирањето:
Крем
Пол:
Унисекс
Состојка:
24 к активни злато , колаген,Амино киселини ,Бисер во прав,
Број На Модел На:
24 к активни златна маска во прав
Употреба:
Целото Лице
НЕТО-WT.:
300g
Тип:
Пилинг Маска
24 к активни златна маска во прав:
24 к активни златна маска во прав

Избор на купувачот