Длабинско Чистење На Кожата Blackhead Отстранување Третман На Акни Црна Кал Лицето Маска
Ново

Длабинско Чистење На Кожата Blackhead Отстранување Третман На Акни Црна Кал Лицето Маска

DEN 105.00
DEN 122.40

Во форма достапна за нарачката

Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Лицето за Нега на Вшмукување BLK Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Црна Глава Акни
Функција :
Пенетрацијата е многу посилен,апсорбира пора blackheads и нечистотија,конвергенција порите,ефективно подобрување на груб
кожата квалитет,регулирање на нафта лачење,одржување на оштетената кожа
Кул и освежување и удобно,помага да се намали акни и да се спречи појава на акни,ја прават кожата повеќе сјај
Одговара за луѓето :
Поради делумно поради тоа што кожата предизвикани од акни, акни
Мрсна кожа јагода носот
Носот големи пори blackheads
Долготрајната употреба на компјутер, гледање телевизија
Потребни состојки :
Вода, јаглен во прав, хијалуронска киселина, glycyrrhizic киселина, dipotassium, niacinamide, carbomer,triethanolamine,
витамин Е, гликол, phenoxyethanol, суштината
Употреба :
Чекор 1 : Користете чиста кожа на лицето чистење,а потоа со топла крпа компресира 3-5 минути,се чека на отворање на порите
Чекор 2 : се Применува еднакво на носот,на лицето,главата и брадата итн
Чекор 3 : Почекајте 15-20 минути,од горе надолу, и нежно искинати исклучување,или користете топла вода за да ги избрише чисти
Пакет Детали :
1 x Blackhead Маска 60g
'
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Земавме овие фотографии од самите себе.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Врз основа на досегашното искуство.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареењето
GZZZ:
YGZWBZ
Употреба:
Т-Зоната
Земја/Регион на Производство:
Кина
Состојка:
лицето маска
НЕТО-WT.:
90g
Број На Модел На:
Blackhead Маска
Формулирањето:
Гел
сертификација:
GZZZ
Тип:
Пилинг Маска
Пол:
Женски

Избор на купувачот