Обичај берберот позадина,бербер етикети и икони,3D модерна за дневна соба со софа во позадина de papel parede ПВЦ
Ново

Обичај берберот позадина,бербер етикети и икони,3D модерна за дневна соба со софа во позадина de papel parede ПВЦ

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Обичај берберот позадина,бербер етикети и икони,3 D модерна за дневна соба со софа во позадина de papel parede ПВЦ
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина. На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот обичај модерна mural Европски стил резби во дрво англиски писмо телевизија троседот во спалната соба позадина ѕид позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали софа во позадина позадина спалната соба позадина слатка едноставна црна и бела рака нерешено дрвјата и птиците US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај модерна mural Европски стил стереоскопски 3 D фреска дневната соба во ЖИВО позадина позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Обичај стереоскопски 3 D позадина романтична рози за дневната соба во ЖИВО позадина спалната соба модерна 3 D позадина винил тапет НИ$ 30.00 /метар квадратен
Обичај стереоскопски 3 D позадина mural за библиотеката полици книги од библиотека книжарница позадина позадина ретро винил тапет НИ$ 29.90 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи слики на Кинески стил стил позадина три боја на традиционалните Кинески сликарство US$ 30.00 /метар квадратен
Обичај гроздобер стари весници за дневна соба ѕид позадина 3 D позадина mural позадина КТВ бар водоотпорен винил тапет НИ$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи сопствени мурали Нордиските ikea бојадисана ТВ поставување на ѕид хартија US$ 30.00 /метар квадратен

Главните својства

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
147254603
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Шема:
Бербер етикети и икони
Користи:
Дневна соба, спална соба, троседот, ресторан, хотел

Избор на купувачот