Свила Протеини Лицето Маска За Третман На Акни Црна Раководител На Смена За Нега На Кожата Белење На Навлажнувачки Лицето Маски Масло Контрола Хидратантен
Ново

Свила Протеини Лицето Маска За Третман На Акни Црна Раководител На Смена За Нега На Кожата Белење На Навлажнувачки Лицето Маски

DEN 221.00
DEN 380.64

Во форма достапна за нарачката


Свила Протеини Лицето Маска За Третман На Акни Црна Раководител На Смена За Нега На Кожата Белење На Навлажнувачки Лицето Маски Масло Контрола Хидратантен

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Бренд Име:
hanmeiji
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Формулирањето:
Крем
НЕТО-WT.:
25g
сертификација:
GZZZ
Состојка:
свила протеини
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
Број На Модел На:
Свила Протеини Лицето Маска
Пол:
Женски
Продуктната линија :
Свила Протеини Лицето Маска
Применливи на кожата:
Заеднички
Стоковните бар кодот:
6940824143313
Посебна намена козметика:
no
Производство лиценца број:
XK16-108 6955
Ефект:
Поправка, зацврстување, навлажнувачки, навлажнувачки, негување на кожата, brigh
Гаранција За Квалитет Период:
Три години
Нето содржина:
25ml

Избор на купувачот