За Fuso Кран камион 8M20 вратило кован челик СПИ големина
Ново

За Fuso Кран камион 8M20 вратило кован челик СПИ големина

DEN 112800.00

Во форма достапна за нарачката


1.Дел Име : За мицубиши 8 M20 вратило
Примена : Fuso truck
DHL/ФЕДЕКС/ТНТ International shipping
Повеќе 8 DC9 делови на мотор во парк :
Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,пумпа за вода,масло пумпа,
вратило,camshaft,стартер ,алтернатор,инјектор млазницата,поврзување прачка,
поврзување прачка черупка,доверба за миење,главниот лого и един род имајќи итн.

Главните својства

Производителот Дел Број:
8M20
Специјални Функции:
моторот поправка
Земја/Регион на Автомобил Производство:
JP
Другиот Дел Број:
8M20
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
evdiesels
Објектот Тежина:
150
Осветленост Дел Број:
8M20
8M20:
Вратило

Избор на купувачот