KITOSUN за 2,8 инчен 10-LED RGB Боја се Менува Подводни LED Светло, Водоотпорен Свадба Партија Вазна База Флорални Светлина
Ново

KITOSUN за 2,8 инчен 10-LED RGB Боја се Менува Подводни LED Светло, Водоотпорен Свадба Партија Вазна База Флорални Светлина

DEN 460.80

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики На Производот :
10pcs Супер светло Мулти-бои SMD5050 LED осветлување.
Чекор 1 - полетување пластични табот од дното на контролорот. Посебен повод за осветлување само.

Главните својства

Емитуваат Боја:
RGB Боја се Менува
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
2.8inch
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Карактеристики:
Далечински Контролирани, Водоотпорен и Подводни, Флорални Форма
Тип На Батерија:
ААА
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Напон:
4.5V
боја:
Мулти-бои LED светла, 16 различни статични боја вклучуваат бела
Извор На Енергија:
3AAA за светла, 1CR2032 за далечински контролер
Големина:
2.8inch diameter, 0.9inch tall
Пакување:
1 светла + 1 далечински контролер по блистер
Led количина:
10pcs супер светло mutli-боја SMD led
Траење На Батеријата:
Повеќе од 8 часа
водоотпорен ?:
да ,100% водоотпорен дизајн
Виси Кука:
Yes
Апликации:
под вазна ,внатре вазна осветлување, цвет arrangments
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки

Избор на купувачот