KNL ХОБИ Vogager Модел PE35500 M1070 Тешки-должност опрема за надворешни трансформација на метал врежан делови (ПОЛУПАНСИОН)
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35500 M1070 Тешки-должност опрема за надворешни трансформација на метал врежан делови (ПОЛУПАНСИОН)

DEN 2844.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Проектили / танкер
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот