Секс Машина Рачен Електричен Вибратор 6 Брзина На Вибрации Автоматско Бутане Љубовник Машина Мебел Батерија Вибратори E5-24
Ново

Секс Машина Рачен Електричен Вибратор 6 Брзина На Вибрации Автоматско Бутане Љубовник Машина Мебел Батерија Вибратори E5-24

DEN 5513.00
DEN 10810.08

Во форма достапна за нарачката


1.Материјал : Силикон+ABS
2.Боја : База Црна и Дилдо Виолетова
3.Дилдо Големина : 21.5*3.5 см и Вметнување на Далечина 4cm
4.Напојување : USB Полнење
5.Функции : Рачни 6 Брзина на Вибрации Бутане Брзина 0-180/мин

Главните својства

Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
GJHOND
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
E5-1-24
Материјал:
ABS

Избор на купувачот