WOSTU Нова Мода Реално 925 Sterling Silver Гроздобер Samsara Капка Обетки За Жените Луксузни Оригиналниот Накит за Подарок DXE058
Ново

WOSTU Нова Мода Реално 925 Sterling Silver Гроздобер Samsara Капка Обетки За Жените Луксузни Оригиналниот Накит за Подарок

DEN 443.00
DEN 466.08

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 100% 925 Фунта Сребро Обетки , Ако Не , 10 Пати Наплата ! Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
WOSTU
Број На Модел На:
DXE058
Материјал:
925 Sterling silver
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Избор на купувачот