Нови Оригинални JARAGAR Види Автоматски Механички Часовници, Кожа Tourbillon Flywheel Mens рачен часовник relogio masculinos Види Поле
Ново

Нови Оригинални JARAGAR Види Автоматски Механички Часовници, Кожа Tourbillon Flywheel Mens рачен часовник relogio masculinos

DEN 1676.00
DEN 2234.40

Во форма достапна за нарачката


Нови Оригинални JARAGAR Види Автоматски Механички Часовници, Кожа Tourbillon Flywheel Mens рачен часовник relogio masculinos Види Поле

Главните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
JARAGAR
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
45mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Луксуз
Функција:
Авто Датум,Заврши Календар
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
25cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
YUXI A267
види движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Автоматско Часовници Мажите Луксузен Бренд
Луксузен Часовник:
tourbillon автоматски се види
Часовници Пакување:
Кутија

Избор на купувачот