Чипка ножици 13cm албум DIY декоративни сечење 6pcs pack 6 обрасци цик-цак Бранови scapbook ножици Весник
Ново

Чипка ножици 13cm албум DIY декоративни сечење 6pcs pack 6 обрасци цик-цак Бранови scapbook ножици Весник

DEN 573.12

Во форма достапна за нарачката


Чипка ножици албум DIY декоративни сечење 6pcs set 6 обрасци цик-цак Бранови scapbook ножици
100% сосема нов
материјал : метал и пластика
големина : 13cm
модели : 6 модели, A,B,C,D,E и F
боја : случајни боја
Пакетот вклучува : 6pcs/set(A*1+Б*1+C*1+D*1+E*1+F*1)

Главните својства

Материјал:
Пластични & Метал
Тип:
занает режа
Употреба:
scrapbooking
Qantity:
6pcs по поставување
Шема:
6 обрасци
Должина:
13cm (5 1/9 инчи)

Избор на купувачот