XIM Проектор Голи Светилка ELPLP50 За EPSON ELPLP53 ELPLP54 ELPLP55 ELPLP56 ELPLP57 ELPLP58
Ново

XIM Проектор Голи Светилка ELPLP50 За EPSON ELPLP53 ELPLP54 ELPLP55 ELPLP56 ELPLP57 ELPLP58

DEN 672.00

Во форма достапна за нарачката


4) На руски клиенти
A : DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не се достапни за Русија. Купувачот и продавачот треба да го плати превозот цена од себе.
Ако светилка не функционира во период на гаранција, ве молиме да се испрати до нас прво, потоа нова ќе бидат понудени за да ви набрзо откако ќе се добие почина еден.
5) Да Бразил клиенти
Ако изберете DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ :
A : на Примачот CPF Бр.
Б : Постои строга инспекција од Бразил царината, вистинска вредност (исто како цел износ) ќе бидат прикажани на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ фактурата, не $ 10 per светилка која беше споменато.
Б : Приемник е полно име е многу потребно за испорака, вклучува три дела : прво името + средно име + презиме .
3) Спорот
Ние не го прифати оспорувањето на бавен испорака ако изберете Кина Пост или ЕМС кога местото цел.
-Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања во врска со производот, испорака, за исплата и др.
2) Гаранцијата
Во 180 дена откако ќе го добие светилки., ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. е многу потребно.

Главните својства

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
ELPLP50
Компатибилен со:
EPSON ELPLP50 ELPLP53 ELPLP54 ELPLP55 ELP LP56 ELPLP57 ELPLP58
Тип:
Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Вати:
200W

Избор на купувачот