KNL ХОБИ Војаџер Модел TE050 Модерна НАТО Конкретни Патни Изолирани Пјер (Стил 3)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел TE050 Модерна НАТО Конкретни Патни Изолирани Пјер (Стил 3)

DEN 1499.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот