За Huawei P8 Лајт 2017/Чест 8 Лајт Случај Телефон Покритие За Huawei P8 Лајт (2017) Случаи Меки Силиконски Маски 3D Олеснување Сликарство
Ново

За Huawei P8 Лајт 2017/Чест 8 Лајт Случај Телефон Покритие За Huawei P8 Лајт (2017) Случаи Меки Силиконски Маски 3D Олеснување

DEN 85.00
DEN 135.36

Во форма достапна за нарачката

Ние само брод да се потврди цел адреси. Совршено опремени за Huawei P8 Лајт 2017/Чест 8 Лајт Случај.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Или не, ве Молам, точно пред исплата. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Искусни КК постапка.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Квалитет на производи со најниската можна цена.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. H igh Квалитет Мека Шема Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
За Huawei P8 Лајт (2017) Случаи Меки Силиконски Маски 3 D Олеснување Слика За Huawei P8 Лајт 2017/Чест 8 Лајт Случај Телефон Маска
1.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Овие се купувачите одговорност. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.

Главните својства

Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Plain,Exotic,Animal,Vintage,Matte,Geometric,Cute,Glossy,Business,Patterned,Abstract,Sports,Transparent,Цитати & Пораки
Големина:
For Huawei P8 Lite 2017/Honor 8 Lite
Карактеристики:
3D Олеснување Печатени Шема Цртан филм Назад случаи покрие capinhas
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei P8 Лајт 2017/Чест 8 Лајт
Материјал:
Црна Мека TPU Случај
Стил:
Насликани стил
За Huawei P8 Лајт 2017/Чест 8 Лајт:
Ултра Тенок Убави Меки Пластични шема Телефон Маска

Избор на купувачот