JIGU 312-1123 J70W7 R795X WHXY3 Оригинални Лаптоп со Батерија За Dell XPS14 XPS15 L402x L501x L502x L701x L702x 11.1 V 90WH
Ново

JIGU 312-1123 J70W7 R795X WHXY3 Оригинални Лаптоп со Батерија За Dell XPS14 XPS15 L402x L501x L502x L701x L702x 11.1 V 90WH

DEN 2159.00
DEN 2569.44

Во форма достапна за нарачката


100% оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Лаптоп Компатибилни Модели :
Лаптоп Компатибилни Модели :
За XPS 14 Серија За XPS 15 Серија За XPS 15-L502x Серија За XPS 17 3 D Серија За XPS 17 Серија За XPS 701 X Серија За XPS L401x За XPS L402x Серија За XPS L501x За XPS L502 X За XPS L502x Серија За XPS L701x За XPS L702 X За XPS L702x Серија За XPS14 D Серија За XPS15 D Серија За XPS17 D Серија
Лаптоп Дел броеви : 312-1123 312-1127 J70 W7 JWPHF P09 E001 P09 E002 R795 X WHXY3
Имајте на ум.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.
Тоа не е можно, не сите.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Превозот надомест нема да бидат вратени. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни. Политика На Враќање 1. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. 2. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар. Враќање пакети од страна на В. К. Г нема да бидат прифатени. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. 3. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. 4. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот.

Главните својства

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
XPS14-90WH
Пакет:
Yes
Гаранција:
1 Година Гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Избор на купувачот