AiLiShi Топла Продажба Флип СТП Кожа Случај За Prestigio Muze K5 Случај Висок Квалитет на Цртан филм Насликани Заштитна Маска на Кожата Во Парк
Ново

AiLiShi Топла Продажба Флип СТП Кожа Случај За Prestigio Muze K5 Случај Висок Квалитет на Цртан филм Насликани Заштитна Маска

DEN 220.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Моден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.
Места за чување на кредитни картички и пари
Заштитете го вашиот телефон од секој ден испакнатини, гребнатини, знаци и прашина
Пакет се вклучени :
1 X Кожа Случај

Главните својства

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
Компатибилен Бренд:
За Prestigio

Избор на купувачот