Топла Јапонски Аниме Hugging Перница Покрие Случај Pillowcases Декоративни Перници, Двострано 2Way 2WT 50X160CM ДАТУМ ЖИВО
Ново

Топла Јапонски Аниме Hugging Перница Покрие Случај Pillowcases Декоративни Перници, Двострано 2Way 2WT 50X160CM ДАТУМ ЖИВО

DEN 1003.00
DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
35x100cm Праска кожата, 35x100cm 2Way, 50x150cm Праска кожата, 50x150cm 2Way, 50x160cm 2Way
Материјал:
Полиестер Peachskin
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Стил:
Аниме
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
ACGN
одделение:
одделение А
Тип:
Pillowcase
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Број На Модел На:
63026
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Техника:
Други
Ткаенина Count:
Други
тема count:
Други

Избор на купувачот