100x Прилагодено Лого Печатени Виолетова Пластична Превозот Коверти / Мејлинг Поли Торби за Облека , Изразат Пост Satchel Пакување Торба
Ново

100x Прилагодено Лого Печатени Виолетова Пластична Превозот Коверти / Мејлинг Поли Торби за Облека , Изразат Пост Satchel Пакување

DEN 859.00
DEN 859.20

Во форма достапна за нарачката

1.Прилагодување A. 1-2 Бои на Логото печатење, MOQ : 200pcs,printinting задолжен : US$39 за 1 боја 1 страна Слободни печатење ако количеството стигнат до 500pcs Б. Muti-печатење во боја,големина,материјал,боја custiomization подобар контакт со мене. C. Прилагодување процес : (1)ги Информира кој вид на custiomization да се добие MOQ и цитат (2)Пратите дизајн на ПИ,CDR..,ќе се примени на дизајн за да се потврди пред производство 2.Испорака Празни торби : 2-3 дневна Customiztaion : 3-7days по потврди дизајн.

Главните својства

боја:
17x30cm, 25x35cm, 28x42cm, 32x45cm, 38x52cm, 40x55cm, 45x60cm, 55x65cm
Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ROCOHANTI
Број На Модел На:
62201
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Дебелина:
13 жица
Производот:
Пластични Поштенска Торба
Употреба:
превозот
Прилагодено Лого Печатење:
прифатете
Мини количина:
200pcs
ЛОГОТО надомест за Печатење:
39USD за 1 боја 1 страна
Лепило печат големина:
apx 5cm

Избор на купувачот