Промоција 39mm 2 Слој Челик Нето Филтер Газа Мотоцикл Печурки Менгеме на Филтер за Воздух Почиста Автомобил стил за Внатрешни додатоци
Ново

Промоција 39mm 2 Слој Челик Нето Филтер Газа Мотоцикл Печурки Менгеме на Филтер за Воздух Почиста Автомобил стил за Внатрешни

DEN 121.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
1. Двојно слоеви челик нето филтер, погоден за различни мотоцикли;
2. Зголемување на внесувањето воздух, филтер за воздух, прашина, правење на вашиот мотор работи глатко;
3. Во текот 5w/km услуга живот; чисти од секој од 4.000 километри;
Описи :
Во моторните започнување на процесот, тоа дози многу воздух. Ако air не е филтрирани, прашина во воздухот ќе бидат земени во воздух резервоарот, кој ќе го забрза триење. Големи честички ќе предизвика scuffing на цилиндар понесе, особено во прашливи и сенди места. На внесувањето воздух филтер се собирале на доза-цевка, филтрирање прашина и песок во воздух.
Спецификации :
Име на производ : Мотоцикл Внесувањето Воздух Филтер за Почиста
Материјал : железо+ пластика
Боја : Црна
Производ големина : 39mm (universal за 38mm)
Пакет големина : 86 X 75 X 75мм/3.39 X 2.95 X 2.95"
Нето тежина : околу 80g
Бруто тежина : околу 100g
Применливи возило : мотоцикл 1 X Мотоцикл Внесувањето Воздух Филтер за Почиста
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

боја:
Црна
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Должина:
8.6cm
Објектот Висина:
7.5cm
Материјал Тип:
железо+ пластика
Објектот Ширина:
7.5cm
Име На Модел:
Мотоцикл Внесувањето Воздух Филтер За Почиста
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
VODOOL
Применливи Возило:
мотоцикл
Мотоцикл Печурки Главата Филтер За Воздух:
филтер за воздух почиста

Избор на купувачот