Бесплатен превозот 10pcs 820UF250V НОВИ electrolytic capacitor 30*35 најдобар квалитет
Ново

Бесплатен превозот 10pcs 820UF250V НОВИ electrolytic capacitor 30*35 најдобар квалитет

DEN 1191.84

Во форма достапна за нарачката

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡

Главните својства

Температурата На Работа:
105
Пакет Тип:
преку дупка
Број На Модел На:
820UF250V
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Номинална Напон:
250V
capacitance:
820UF

Избор на купувачот