1 Пар Воздушна Суспензија Пролет амортизер Заден Лев+Правото за Ауди А6 4B C5 за Allroad Quattro (4BH C5) 4Z7616051A 4Z7616052A
Ново

1 Пар Воздушна Суспензија Пролет амортизер Заден Лев+Правото за Ауди А6 4B C5 за Allroad Quattro (4BH C5) 4Z7616051A 4Z7616052A

DEN 7584.00

Во форма достапна за нарачката

Предмет & Екран
Автомобил компатибилност : за Ауди А6 & Allroad Quattro Боја : Црна Локација : Задното Лево + Задни Право (применета на двете страни) Состојба : Сосема нов, не се користи, неоштетени Квалитет : ОЕМ Висок квалитет замена дел
Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти . КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ СНОСИ НИВ. ОЕМ Дел Број за 4 Z7616051 A / 4 Z7 616 051 за 4 Z7616052 A / 4 Z7 616 052 НА
IV. Целосна наплата ќе се доделува ако се врати објектот е во оригинална амбалажа. Ние брод на Aliexpress потврди адреса само. Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод ќе замена. Врати објектот се користи, оштетени или исчезнати компоненти не се враќа., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи. БЕЗ ЕДЕН ОД НАВЕДЕНИТЕ БРОЕВИ, ВАШАТА ЛОКАЛНА ЦАРИНСКА КУЌАТА ЌЕ ИМ ОВОЗМОЖИ ДОЗВОЛА ВЕРОЈАТНО. Ако не е сигурен, ве молиме контактирајте со нас за проверка на компатибилност. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Превозот на истиот ден пред 15 : 00 Пекинг Пат или во рок од 24 часа од работниот ден по приемот на вашата расчисти исплата. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Испраќање во истиот ден Непобедлива Цена & Оригинален Квалитет. Ние и понатаму сме стандард 30 дена политика на враќање.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. Секој пакет се врати од страна на купувачите без КОМУНИКАЦИЈА и се СТРЧА НЕМА да бидат обработени. Купувачите мора да контактирате со нас за да побарате Враќање на Одобрението Број (ИСТРЧА) ако купувачи испратите нешто назад. натпревари OEM# на дел што се на местото. Се користи за следниве Возила : За Audi A6 За Audi A6 За Ауди Allroad
Компатибилност и Fittment за Ауди За Audi A6 (4 B C5) 1999-2006 За Ауди Allroad Quattro Вагон (4 BH C5) 2000-2005
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека ОЕМ Бр.
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се нашите приоритетни couriers. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО НЕ ВКЛУЧУВА ЦАРИНСКИТЕ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИ ДАНОЦИ, УВОЗНИТЕ ТРОШОЦИ И ДРУГИ РАЗНО ТАКСИ .
Купи со доверба, 100% гаранција за квалитет.
Сосема Нов и OE Квалитетот на Воздухот Пролет
Директна замена на дел за Ауди Воздух Пролет
1 x Пар Воздушна Суспензија амортизер Заден Лев + Правото за Audi A6 (4 B C5) & Allroad Quattro (4 BH C5) 4 Z7616051 A + 4 Z7616052 A
I. ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА : КУПУВАЧИ ОД АРГЕНТИНА И БРАЗИЛ МОРА ДА НИ ОСТАВИ ЕДЕН ОД СЛЕДНИТЕ БРОЕВИ : ЛИЧНА КАРТА БРОЈ, ДДВ БРОЈ, CNPJ БРОЈ ИЛИ CPF БРОЈ ОД ПОРАКАТА. Вашиот ажуриран адреса ќе се олесни couriers за испраќање објекти за да можете брзо и безбедно.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност. Квалитет Гаранција : 24 Месеци ЗАБЕЛЕШКА : Цената е за 1 x Пар на Воздухот Суспензии (1 за Лево + 1 за Право). Објектот обично доаѓа во рок од 8-18 работни дена по испратена.

Главните својства

Објектот Должина:
42cm
Објектот Висина:
18cm
Специјални Функции:
за Audi A6 (4B C5) & Allroad Quattro (4BH C5)
Објектот Дијаметар:
19cm
Име На Модел:
ПРАШАЈ-VW004RL-АП
Година:
1.8 1.9 L L 2.4 2.5 L L 2.7 L 2.8 3.0 L L 3.7 L 4.2 V8
Објектот Тежина:
5.6kg
Материјал Тип:
Челик, Алуминиум, Пластика и Гума
Бренд Име:
NSGMXT
Зафатнина:
Заден Лев + Право
Објектот Ширина:
36cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Тип На Објект:
воздушна суспензија шок апсорбер
Локација:
Задната Лева Страна & Задната Десна Страна
ОЕМ БР. 1:
4Z7 616 051 А, 4Z7616051A
ОЕМ БР. 2:
4Z7 616 052 А, 4Z7616052A

Избор на купувачот