30PCS Завеса Молив Pleat Куки за Завеси Едрилица S форма Прозорец Завеса Виси Додатоци Пластични Куки за Завеси -30
Ново

30PCS Завеса Молив Pleat Куки за Завеси Едрилица S форма Прозорец Завеса Виси Додатоци Пластични Куки за Завеси -30

DEN 209.00
DEN 302.40

Во форма достапна за нарачката


Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% клиент satisfication. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Вашиот satisfication и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Контакт со нас на :
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. * Порака Трговец :

Главните својства

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Завеса Тип На Додаток:
Завесата Се Врзуваат Прстени & Токи
Техника:
Предиво Обоена
Број На Модел На:
види опис за детали
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Ткаенина Тип:
Памук
Стил:
Корејската
Бренд Име:
AiFish
Шема:
Цврста
Пакетот Вклучува:
30 парчиња
Користат За:
завеси со кука лента или молив pleated лента

Избор на купувачот