Јапонски Стил Преносни Отворено Патување Teaware Лен Складирање Торба Lotus Чај Поставете Перниче за Кунг Фу Чај Поставите Брзо Чаша Чанта Пакет
Ново

Јапонски Стил Преносни Отворено Патување Teaware Лен Складирање Торба Lotus Чај Поставете Перниче за Кунг Фу Чај Поставите Брзо

DEN 1865.00
DEN 2869.92

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број на Корисници:
6
Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
Памук
Име:
Јапонски Стил Преносни Патување Teaware Складирање Торба
Големина:
22.5*18*10cm
Материјал:
Лен
занаети:
Рачно изработени
Производот:
Патување Преносни Складирање Торба
вид:
Чај Сетови, Креативни Дома Украс, Складирање Торба
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија, Отворено Патување
Пакет Листа:
1PC Складирање Торба (Без други Чај во Собата)
Пакет:
безбедност пакување
користат за:
Чај сет, накит, Teacup, Брзо Чаша, играчки и така натаму

Избор на купувачот