HOREC Мажите Бамбус Јаглен Чистење Маска Навлажнувачки Шминка Маска Масло Контрола Длабоко Чистење Осветлувајќи за нега на кожата крем маска
Ново

HOREC Мажите Бамбус Јаглен Чистење Маска Навлажнувачки Шминка Маска Масло Контрола Длабоко Чистење Осветлувајќи за нега на кожата

DEN 432.00
DEN 815.04

Во форма достапна за нарачката


HOREC Мажите Б amboo Јаглен Чистење Маска Навлажнувачки Шминка Маска Масло Контрола Длабоко Чистење Осветлувајќи за нега на кожата крем маска
Мажите Б amboo Јаглен крем Маска 100ml*1

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Тип:
Перат Маска
Функција:
Масло-контрола,Навлажнувачки,Анти-Стареењето,Длабочина Надополнување
НЕТО-WT.:
100g
Употреба:
Целото Лице
Број На Модел На:
НЕМА.HC9996
Сертификат Број:
2017016320
Пол:
Машки
Формулирањето:
Крем
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производот Категорија:
вода тип
Применливи Луѓе:
Валута
НЕМА.:
НЕМА.HC9996
Посебна намена козметика:
no
Ефикасноста:
Навлажнувачки, масло контрола, надополнување, светла боја, длабоко чистење
Гаранција За Квалитет Период:
Три години
Нето содржина:
100g

Избор на купувачот