KNL ХОБИ VIRIA PE35221 ЈС-2 & quot; Сталин & quot; Багер за Тешки Возила Надградба (D / T)
Ново

KNL ХОБИ VIRIA PE35221 ЈС-2 & quot; Сталин & quot; Багер за Тешки Возила Надградба (D / T)

DEN 2662.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот