2 парчиња Left & Right Direction Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Адаптер Низок Профил, Црна
Ново

2 парчиња Left & Right Direction Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Адаптер Низок Профил, Црна

DEN 191.04

Во форма достапна за нарачката


2 парчиња Left & Right Direction Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Адаптер
Низок Профил
Поврзете го USB Тип На кабли во тесна одговара апликации
Оклопна обезбедува EMI/RFI заштита
28 AWG моќ доведува се обезбеди максимална моќ на трансфер
Нашите USB серија низок профил, прав агол USB адаптери се совршени за тесни одговара апликации.
Две излез опции се достапни дозволувајќи им на кабли за излез во спротивни насоки.
Нашата серија USB адаптери се многу пониска цена решение во споредба со ротирачката USB адаптери.
Пакет се вклучени :
1 x Лева аглеста адаптер
1 x Десна аглеста адаптер

Главните својства

Должина на кабел:
Адаптер
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
U2-025-Б.К/У2-031-Б.К.
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот