Мотоциклите Stator Покрие Crankcase За Јамаха XJR1200 1998-2010 XJR1300 1994-1997 Мотор Мотор Stator Crankcase Опфаќа
Ново

Мотоциклите Stator Покрие Crankcase За Јамаха XJR1200 1998-2010 XJR1300 1994-1997 Мотор Мотор Stator Crankcase Опфаќа

DEN 1710.00
DEN 1818.72

Во форма достапна за нарачката


Мотоциклите Stator Покрие Crankcase За Јамаха XJR1200 1998-2010 XJR1300 1994-1997 Мотор Мотор Stator Crankcase Маска

Главните својства

Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
За Јамаха XJR1200 1998-2010 XJR1300 1994-1997
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како се покаже слика
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име 1:
Мотоциклите Stator Покрие Crankcase
Име 2:
Мотор Мотор Stator Crankcase Маска
Име 3:
Моторот Stator Crankcase Маска
Име 4:
мотоциклите маска
Fitment:
За Јамаха XJR1200 1998-2010 XJR1300 1994-1997

Избор на купувачот