beibehang de papel parede Убава космички ѕвезда во ЖИВО позадина ѕид на дневната соба позадина обичај големи фреско зелена позадина
Ново

beibehang de papel parede Убава космички ѕвезда во ЖИВО позадина ѕид на дневната соба позадина обичај големи фреско зелена позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ширина и висина. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.76m2 заокружување . Не големина информации.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Со иста позадина ролни. Не постер. Купувачот цел различна количина. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука.Благодарам u така многу. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.

Главните својства

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
16592484

Избор на купувачот