waase E-Марк Задните Taillight Опашка Кочница Пак Сигнали Led Светло Чад За 2010 2011 2012 2013-2015 DUCATI Multistrada 1200 / 1200S
Ново

waase E-Марк Задните Taillight Опашка Кочница Пак Сигнали Led Светло Чад За 2010 2011 2012 2013-2015 DUCATI Multistrada 1200

DEN 3146.00
DEN 3311.52

Во форма достапна за нарачката


Количина : Едно парче Леќа Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Задните Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За 2010-2014 DUCATI Multistrada 1200 / 1200 S Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација Не се вклучени. Опашката,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден.

Главните својства

Бренд Име:
waase
Wattage:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Поставување на Возило:
Задните
леќи во боја:
Јасно
Употреба:
Пак сигнали
Тип:
taillight
Модел:
За DUCATI Multistrada 1200 / 1200S

Избор на купувачот