Американската ЛОФТ Земја Ретро Индустриски Коноп Јаже pendant светлина дневната Соба Ресторан, бар виси светилка Држачи 110-240V
Ново

Американската ЛОФТ Земја Ретро Индустриски Коноп Јаже pendant светлина дневната Соба Ресторан, бар виси светилка Држачи 110-240V

DEN 4368.00
DEN 6240.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Напон:
90-260V
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Гроздобер
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Осветлување Област:
5-10square метри
Место:
Салон
Бренд Име:
DEEVOLPO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Техника:
Рачно Плетени
Број на извори на светлина:
3
Тип На Објект:
Pendant Светла
Светилка тело и помошни материјали:
Трева ратан/плетен
Зрачењето Област:
10 ㎡
Гарантен период:
2 години

Избор на купувачот