Шарм Овална Намали Гроздобер Свадба Луксузни Пурпурна Камења CZ 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кристал Pendant Обетки во Собата За Жени
Ново

Шарм Овална Намали Гроздобер Свадба Луксузни Пурпурна Камења CZ 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кристал Pendant Обетки во Собата

DEN 1928.00
DEN 2754.72

Во форма достапна за нарачката


ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Шарм Овална Намали Гроздобер Свадба Создадени Аметист Луксузни Пурпурна Камења CZ 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кристал Pendant Обетки во Собата За Жените 【Име】 : Изјава Накит Сетови 【Стил】 : Гроздобер 【Техника】 : Handmake 【Метал】 : 925 Sterling Silver 【Гем Тип】 : Аметист 【Вкупната Тежина 】 : 27.2 g 【Гем Форма】 : Овална Форма 【Гем Јасност и Боја 】 : VVS,Виолетова ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ * 1 Buc Обетки * 1 Buc Pendant * 1 Buc Подарок Кутија ( Кутија Боја Случаен избор ) * 1 Buc Siver Полирање Платно ( Ткаенина Боја Случаен избор ) ФОТО ПОКАЖЕ Квалитетот СРЕЌЕН ГОЛЕМИ ПОДАРОЦИ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ СЕМЕЕН БИЗНИС ПАРТИЈА ЗОШТО се ИЗБЕРЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД Хроматските аберации може да се случи, бидејќи на Компјутер пиксели проблем
ПАКУВАЊЕ
ЗА ПРЕВОЗОТ 【1】 СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO ) 【2】 Наредби Обработени Навремено По Плаќање на Проверка. 【3】 Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 【4】 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 【5】 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 【6】 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите ! 【7】 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 【8】 Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно, и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20, ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. ЗА FACTBOOK 【1】 Вашите ПОВРАТНИ информации е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 【2】 Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем . Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. НАКИТ ЗНАЕЊЕ
Зошто Сребрен Накит Со Долго Време Ќе Стане Црно? (1) Сребрена и Сулфур Јони кои живеат во воздухот се случи со хемиска реакција, што резултира во црна материја. (2) Сребрена и Токсини, која живее Во телото се случи на хемиска реакција. НАКИТ MAINTANCE
ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ AVIOID СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ

Главните својства

Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
ЦВА
Стил:
Гроздобер
Повод:
Годишнина
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
Моден Полу Скапоцен Камен Парична Казна Накит Сетови
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Parure Bijoux Femme:
ангажирање накит сет
Годишнината Накит Сетови:
Свадба Накит Сетови
Моден накит сетови:
кристал ѓердан сет
свадба накит сет:
925 sterling silver комплети за жени
свадба декорација:
геометриски кристал класичен ѓердан/обетки
Жените Накит Сет:
симпатична/романтична свадба декорација
Применливи повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Погоден за:
Жени, Љубовници, Девојка романтична мода обетки
Место на Потекло:
партија,свадба симпатична/романтична накит сетови
Камен:
Создадени Рубин Sapphire Смарагд Аквамарин Гранат Топаз Опал Килибар Камен

Избор на купувачот