Maquiagem Платно Заврши Навивам Пенкало, Молив Шминка Случај Носителот Шминка Четка Ретро Романтична Торба Торбичка Srorage Торба Toiletry Комплет
Ново

Maquiagem Платно Заврши Навивам Пенкало, Молив Шминка Случај Носителот Шминка Четка Ретро Романтична Торба Торбичка Srorage Торба

DEN 77.00
DEN 104.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
GJ35
Големина:
19cm * 16cm*3cm
Количина:
1pcs
Бренд Име:
moodcome
тип 1:
шминка торбичка
тип 2:
козметички случај
тип 3:
четка торба
Тип 4:
шминка за складирање
Тип 5:
шминка случај

Избор на купувачот